Örgütlenme Programımız dahilinde; 22-23-24-25 Ekim 2013 tarihlerinde Bursa, Hakkari ve Van illerinde örgütlenme çalışmaları yapılmıştır.
Genel Sekreterimiz Serdal SAVAŞÇI, Genel Mali Sekreterimiz Fikret ASLAN ve Genel Hukuk ve TİS Sekreterimiz Metin TATAR, 22-23-24-25 Ekim 2013 tarihlerinde Hakkari ve Van illerinde,
Genel Eğitim Sekreterimiz Meryem ÇAĞ ve Genel Basın Yayın Halkla İlişkiler Sosyal ve Dış İlişkiler Sekreterimiz Ahmet ACAR ise 23-24-25 Ekim 2013 tarihlerinde Bursa’da örgütlenme çalışmalarına katıldılar.
Ayrıca, 26 Ekim 2013 tarihinde Bursa’da, Eğitim-Sen Eğitim Uzmanı Erkan AYDOĞANOĞLU’nun hazırladığı “Sendikal Mücadele Tarihi” ve “Bütçe” konularında eğitim yapılmış olup, eğitime Genel Örgütlenme Sekreterimiz Özlem YILMAZ YEŞER’de katılmıştır.
Örgütlenme çalışmalarımız devam edecek…
![](http://bes.ikon-x.com.tr/wp-content/uploads/2021/04/152714a56e8125.jpg)
![](http://bes.ikon-x.com.tr/wp-content/uploads/2021/04/152714bf9e5be3.jpg)
![](http://bes.ikon-x.com.tr/wp-content/uploads/2021/04/152714bfa46d99.jpg)
![](http://bes.ikon-x.com.tr/wp-content/uploads/2021/04/152714bfa20a62.jpg)