Diyarbakır Şubemiz, Sendikamızın 19. kuruluş yıldönümünde etkinlik düzenleyerek yeryüzü sofrası kurdu. 22 Haziran 2017 Perşembe günü Eğitim-Sen 2 No?lu Şube bahçesinde düzenlenen etkinliğe KESK?e bağlı sendika yöneticileri, ihraç edilen üyelerimiz ve Genel Sekreterimiz Aziz Özkan?da katılım sağladı. Etkinlik, geçmişten bugüne sendikal yaşamı ve Şubemiz faaliyetlerini anlatan slayt gösterimiyle sonlandırıldı.
![](http://bes.ikon-x.com.tr/wp-content/uploads/2021/04/1595363c9691ca.jpg)
![](http://bes.ikon-x.com.tr/wp-content/uploads/2021/04/1595363c9c4be6.jpg)
![](http://bes.ikon-x.com.tr/wp-content/uploads/2021/04/1595363ca49331.jpg)
![](http://bes.ikon-x.com.tr/wp-content/uploads/2021/04/1595363cabc50e.jpg)
![](http://bes.ikon-x.com.tr/wp-content/uploads/2021/04/1595363cb3c27b.jpg)
![](http://bes.ikon-x.com.tr/wp-content/uploads/2021/04/1595363cbb2c1a.jpg)
![](http://bes.ikon-x.com.tr/wp-content/uploads/2021/04/1595363cc334b1.jpg)
![](http://bes.ikon-x.com.tr/wp-content/uploads/2021/04/1595363cca72bd.jpg)
![](http://bes.ikon-x.com.tr/wp-content/uploads/2021/04/1595363cd26093.jpg)
![](http://bes.ikon-x.com.tr/wp-content/uploads/2021/04/1595363cd99790.jpg)