Hatay İl Temsilciliğimizle birlikte SES, Genel-İş ve Tarım Orkam-Sen tarafından “15-16 Haziran’dan Geziye Direnenler Buluşuyor” konulu panel düzenlenmiştir.
15 Haziran 2016 tarihinde düzenlenen panele Genel örgütlenme ve Eğitim Sekreterimiz Akın Şişman “657 Sayılı Yasada öngörülen Değişiklikler”, Genel-İş Eğitim Daire Başkanı Mahmut Şengül “özel İstihdam Büroları Yasası” konu başlıklarında sunum yapmışlardır.
16 Haziran 2016 tarihinde ise Grup Mukavemet ve Grup Kaldırım’ın katıldığı müzik dinletisi düzenlenmiştir.
![](http://bes.ikon-x.com.tr/wp-content/uploads/2021/04/15767fda77a4fa.jpg)
![](http://bes.ikon-x.com.tr/wp-content/uploads/2021/04/15767fda6e2677.jpg)
![](http://bes.ikon-x.com.tr/wp-content/uploads/2021/04/15767fda73475c.jpg)
![](http://bes.ikon-x.com.tr/wp-content/uploads/2021/04/15767ef310a143.jpg)
![](http://bes.ikon-x.com.tr/wp-content/uploads/2021/04/15767ef3099666.jpg)