Ankara 1 No’lu Şubemiz, 17. 02. 2016 çarşamba günü SGK Emeklilik İşleri Genel Müdürlüğü Konferans Salonunda eğitim gerçekleştirdi.
Eğitim-Sen Eğitim Uzmanı Erkan Aydoğanoğlu ve Tüketici Hakları Derneği
Genel Başkanı Turhan çakar’ın konuşmacı olarak katıldığı eğitimde, Erkan Aydoğanoğlu; “Kamu Personel Sisteminde Dönüşüm ve İş Güvencesi”, Turhan çakar; “Tüketici Hakları ve Güncel Tüketici Sorunları” konularında sunum gerçekleştirdiler.
![](http://bes.ikon-x.com.tr/wp-content/uploads/2021/04/156c5a1778ed78.jpg)
![](http://bes.ikon-x.com.tr/wp-content/uploads/2021/04/156c5a177daf7e.jpg)
![](http://bes.ikon-x.com.tr/wp-content/uploads/2021/04/156c5a1781abb2.jpg)
![](http://bes.ikon-x.com.tr/wp-content/uploads/2021/04/156c5a1789db25.jpg)
![](http://bes.ikon-x.com.tr/wp-content/uploads/2021/04/156c5a1786b0c9.jpg)
![](http://bes.ikon-x.com.tr/wp-content/uploads/2021/04/156c5a1784c7ad.jpg)