Siyasi iktidarın ve Adalet Bakanı’nın yargıdaki ayrımcı uygulamaları, bu gün de Antalya, Gaziantep, İstanbul 3 No’lu ve Kocaeli Şubelerimiz tarafından yapılan basın açıklamalarıyla proteto edildi.
Adliye binaları önlerinde yapılan basın açıklamalarında bağımsız yargı, demokratik Türkiye ve insanca yaşam taleplerimizden oden vermeyeceğimiz bir kez daha kamuoyuyla paylaşıldı.
ANTALYA
![](http://bes.ikon-x.com.tr/wp-content/uploads/2021/04/154119a6996cea.jpg)
![](http://bes.ikon-x.com.tr/wp-content/uploads/2021/04/154119a69d87a2.jpg)
![](http://bes.ikon-x.com.tr/wp-content/uploads/2021/04/154119a6a1ec98.jpg)
GAZİANTEP
![](http://bes.ikon-x.com.tr/wp-content/uploads/2021/04/154119b189edfe.jpg)
![](http://bes.ikon-x.com.tr/wp-content/uploads/2021/04/154119b181ae6d.jpg)
İSTANBUL
![](http://bes.ikon-x.com.tr/wp-content/uploads/2021/04/154119b3821e7f.jpg)
![](http://bes.ikon-x.com.tr/wp-content/uploads/2021/04/154119b38524af.jpg)
![](http://bes.ikon-x.com.tr/wp-content/uploads/2021/04/154119b387f89a.jpg)
KOCAELİ
![](http://bes.ikon-x.com.tr/wp-content/uploads/2021/04/154119c032432e.jpg)
![](http://bes.ikon-x.com.tr/wp-content/uploads/2021/04/154119b6a1e76e.jpg)